Tory i trasy offroad


Dowiedz się, gdzie można jeździć samochodem terenowym 4×4. Przedstawiamy propozycje na jednodniowy wypad lub na długą wyprawę w Polsce albo zagranicą. Jeśli szukasz także towarzystwa na wyjazd, to zobacz nasze imprezy.

Dodaj tor, dodaj trasę.


Trasy i tory off road w Polsce

Wybierz województwo:
dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie


Trasy off road za granicą

Wybierz kraj:
Albania
Bułgaria
Grecja
Rumunia


Tory i trasy offroad dolnośląskie

Przewodnik Offroad 35 trasa off road dolnoślaskieTrasa według Przewodnika Offroad 35
Wyznaczona jest w okolicy Gryfowa Śląskiego. Ma 88 km i jest bardzo łatwa oraz urokliwa. Przedstawia w pigułce walory turystyczne regionu i kilka atrakcji do zwiedzania… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Olszyna MotoPark
https://www.facebook.com/OlszynaMotopark/
ul. M. Skłodowskiej-Curie 2A, 59-830 Olszyna
tel. 600 855481 (Jacek Liszkowski), e-mail: biuro@olszynamotopark.pl,
Olszyna MotoPark to największy w Polsce tor do jazdy OffRoad, czynny cały rok. 50 hektarów czystej przyjemności; pagórki, wąwozy, strome zjazdy i podjazdy, bagna, błoto, odcinki szutrowe. Przepięknie położony w Nadleśnictwie Świeradów Zdrój w gminie Olszyna z widokiem na Karkonosze i Góry Izerskie. Łatwy i dogodny dojazd. 30 km od granicy Niemiec, 20 km od granicy Czech, w pobliżu autostrady A4. Dostępne tory: cross country, szutrowy, motocrossowy, enduro, przeprawowy. Pełne zaplecze gastronomiczne i sanitarne. Zapraszamy!


Tory i trasy offroad kujawsko-pomorskie

Przewodnik Offroad 06 trasa off road kujawsko-pomorskieTrasa według Przewodnika Offroad 06
Ma 66 km. Stanowi pętlę z początkiem i końcem na rynku w Górznie. Jest bardzo łatwa, a główną jej atrakcją są piękne widoki i cała masa miejsc wartych zobaczenia… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad 24 trasa off road kujawsko-pomorskieTrasa według Przewodnika Offroad 24
Biegnie w okolicy Brodnicy. Ma 70 km i jest łatwa, w większości po drogach szutrowych i brukowanych oraz bocznych asfaltowych, pomiędzy malowniczymi jeziorami i wzgórzami, ukształtowanymi przez lodowiec… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Stajnia Leźno
87-313 Brzozie, Zembrze, powiat: Brodnica
telefony: 564935607, 728 315717, e-mail: lezno111@gmail.com
Dojazd od strony Brodnicy, Lidzbarka Welskiego lub Nowego Miasta. Charakterystyczny element – elektrownia wiatrowa jedyna widoczna z daleka. 10 hektarowy tor. Różnica terenu to 45 metrów, a w wielu miejscach możecie natrafić na teren podmokły. Tak zróżnicowane ukształtowanie terenu zawdzięczać możemy zlodowaceniu północnopolskiemu. Tor ze skrytkami geocachingowymi. 20% rabatu na dla członków Klubu PolskiOffroad


Tory i trasy offroad lubelskie

Przewodnik Offroad 07 trasa off road kujawsko-lubelskieTrasa według Przewodnika Offroad 07
Ma 76 km. Rozpoczyna się i kończy w Okunince. Jest trudna. Wiedzie przez tereny zalewowe Bugu. Po deszczach lub w czasie roztopów kłopot z przejazdem będą mieć nawet dzielne auta terenowe… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad 15 trasa off road kujawsko-lubelskieTrasa według Przewodnika Offroad 15
Biegnie w okolicy Sobiboru. Ma 82 km. Początek i koniec w Okunince. Jest trudna. Po deszczach lub w czasie roztopów kłopot z przejazdem będą mieć bardzo nawet dzielne auta terenowe… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad 16 trasa off road kujawsko-lubelskieTrasa według Przewodnika Offroad 16
Ma 50 km i wiedzie wzdłuż Bugu, przez tereny zalewowe. Jest trudna. Po deszczach lub w czasie roztopów kłopot z przejazdem będą mieć nawet dzielne auta terenowe… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad 26 trasa off road kujawsko-lubelskieTrasa według Przewodnika Offroad 26
Wiedzie z Łukowa do Stoczka Łukowskiego. Ma 69 km. Jest łatwa i polecana miłośnikom turystyki. Na początku dołożony jest ekstremalny odcinek, jako opcja… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad 27 trasa off road kujawsko-lubelskieTrasa według Przewodnika Offroad 27
Jest łatwa, ma 84 km i prowadzi ze Stoczka Łukowskiego do Łukowa. Doskonale nadaje się dla miłośników turystyki na rodzinny wyjazd… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad 29 trasa off road kujawsko-lubelskieTrasa według Przewodnika Offroad 29
Ma 65 km. Prowadzi z Nałęczowa do Kazimierza Dln. Jest trudna i bardzo ładna – wiedzie przez kazimierskie wąwozy. Przy trasie leży wiele turystycznych atrakcji, należących do światowej, pierwsze ligi… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad 37 trasa off road kujawsko-lubelskieTrasa według Przewodnika Offroad 37
Ma 75 km i turystyczny charakter. Zaczyna się pod zamkiem w Janowcu, a kończy pod Muzeum Archeologicznym w Krzemionkach Opatowskich w pobliżu Bałtowa… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Trasa według Przewodnika Offroad 41
Ma 72 km i ma kształt pętli z początkiem i końcem pod Spichlerzem w Kazimierzu Dolnym. Jest trudna. Prowadzi przez słynne kazimierskie wąwozy, w których wytyczono dodatkowe odcinki ekstremalne dla chętnych. Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

off road park dzida4x4
https://www.facebook.com/Dzida4x4-410822322280970/
21-530 Piszczac, ul. Włodawska 66, powiat bialski
tel. 502 339775, e-mail: gelo.dzida@wp.pl
Na terenie naszego toru organizujemy różnego rodzaju imprezy o charakterze off-road. Zróżnicowany teren zapewnia dużo mocnych wrażeń dla wielbicieli błota. Atmosfera piknikowa daje niezapomniane wrażenia na długi czas. Zapraszamy!

TOR OFF ROAD 3P-4X4 Kraśnik
www.3p-4×4.pl
23-251 Dziezkowice, Kol. Wyżnica 7F
tel. 509 255401, 690 986999, e-mail: biuro3p4x4@vp.pl
Tor dla samochodów terenowych, quadów i crossów położony w starym korycie Wisły. Powstał na terenie byłej kopalni gliny o powierzchni kilku ha. Jego łączna długość wynosi ok. 3 km. Charakteryzuje się zróżnicowanym poziomem trudności; dla początkujących i zaawansowanych. Oferujemy wynajem aut terenowych, quadów, paintball, zjazd tyrolski, ścianę wspinaczkową, znakomitą biesiadę. 10% rabatu na dla członków Klubu PolskiOffroad


Tory i trasy offroad lubuskie

Przewodnik Offroad 23 trasa off road lubuskieTrasa według Przewodnika Offroad 23
Jest łatwa, ma 76 km (z Łagowa do Lubniewic). Są tu piękne jeziora, malownicze wzgórza i bujna zieleń i liczne zabytki… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

adventure quad
www.adventurequad.pl 
tel. 603 805651, e-mail: norbert@adventurequad.pl
Tor dla samochodów terenowych, quadów, itp. Wypożyczalnia quadów, buggy, aut terenowych – wszystko na stronie www.


Tory i trasy offroad łódzkie

Sporty Ekstremalne 4×4
www.sportyekstremalne4x4.pl
95-054 Ksawerów, Nowa Gadka, ul. Ogrodników 2b
telefony: 508 016894, 515 124731, e-mail: sportyekstremalne4x4@gmail.com 
Sporty Ekstremalne 4×4, to jedyna firma w okolicy Łodzi posiadająca własny TOR OFF-ROAD dla quadów i aut terenowych na pow. ok. 3 ha. Zajmujemy się organizacją imprez integracyjnych dla firm, oraz wynajmujemy nasz sprzęt klientom indywidualnym. Tylko u nas możecie Państwo spróbować swoich możliwości prowadząc pojazdy z napędem 4×4: quady i auta terenowe. Oferta nasza skierowana jest dla klientów indywidualnych, firm i instytucji. Nasi klienci to początkujący z jazdą w terenie, jak i zapaleni off-roadowcy, dzieci, kobiety i mężczyźni. Jako jedni z nielicznych wypożyczamy samochody terenowe, umożliwiając uczestnikom zasiadanie za kierownicą.

Wapienniki
http://sparta.org.pl/index.php
97-512 Smotryszów, powiat radomszczański
tel. 500 259370, e-mail: sparta@sparta.org.pl
Wapienniki to teren położony 8 km od Radomska. Jadąc drogą krajową nr 42 w stronę Przedborza należy w miejscowości Zakrzew skręcić w prawo i kierować się na Smotryszów. Z daleka widać wysoki komin wokół którego znajduje się teren leśny. To właśnie Wapienniki. Organizujemy imprezy integracyjne oparte o sporty ekstremalne: paintball, atrakcje linowe, zloty pojazdów militarnych, indywidualne wjazdy weekendowe. Zapraszamy wszystkich fanów off roadu.


Tory i trasy offroad małopolskie

Przewodnik Offroad 22 trasa off road małopolskieTrasa według Przewodnika Offroad 22
Prowadzi ze Spytkowic do Koszarawy, gdzie kończy się w pięknie położonym pensjonacie. Ma 73 km. Jest łatwa, widokowa, z jednym trudnym odcinkiem. Polecamy skansen w Zubrzycy… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad 30 trasa off road małopolskieTrasa według Przewodnika Offroad 30
Jest bardzo trudna. Ma 57 km i stanowi pętlę, która zaczyna się i kończy pod Kompleksem Beskid w Spytkowicach. Są na niej strome podjazdy i zjazdy, błotne przeprawy oraz głębokie kolejny w ciasnych wąwozach… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»


Tory i trasy offroad mazowieckie

Przewodnik Offroad 06 trasa off road mazowieckieTrasa według Przewodnika Offroad 06
Ma 66 km. Stanowi pętlę z początkiem i końcem w Górznie. Jest bardzo łatwa, a główną jej atrakcją są piękne widoki i cała masa miejsc wartych zobaczenia… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad 09 trasa off road mazowieckieTrasa według Przewodnika Offroad 09
Biegnie w okolicy Tłuszcza. Ma 86 km. Jest trudna. Kilka odcinków może być wyzwaniem nawet dla najbardziej doświadczonych offroaderów… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad 10 trasa off road mazowieckieTrasa według Przewodnika Offroad 10
Bardzo łatwa, 90 km. Zaczyna się w ośrodku Nosselia, gdzie warto spędzić trochę czasu. Przebiega przez letniskowe osady nad Narwią. Atrakcją jest stara przeprawa promowa… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad 13 trasa off road mazowieckieTrasa według Przewodnika Offroad 13
Ma 92 km, jest łatwa. Zaczyna się w ośrodku Nosselia w Krzyczkach Szunmych, a kończy przy gościńcu Malinowy Bzyk pod Płońskiem. Wiedzie przez nad Wkrą i jej dopływami. Zdarzają się rozlewiska… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad 24 trasa off road mazowieckieTrasa według Przewodnika Offroad 24
Ma 70 km i jest łatwa. Biegnie w okolicy Brodnicy, po drogach szutrowych i brukowanych oraz bocznych asfaltowych, pośród jezior i wzgórz, ukształtowanych przez lodowiec… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad 28 trasa off road mazowieckieTrasa według Przewodnika Offroad 28
Trudna, 74 km. Powstała przy organizacji ekstremalnych rajdów w okolicy Łukowa i pozwala zapoznać się z tym, co czeka zwykle uczestników takich imprez… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad 31 trasa off road mazowieckieTrasa według Przewodnika Offroad 31
Bardzo trudna, stanowi pętlę o długości 61 km w okolicy Wołomina. Przebiega przez podmokłe łąki wzdłuż rzek i rowów melioracyjnych. Tylko dla dobrze przygotowanych załóg. Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Drive-Position
www.drive-position.pl
02-143 Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 2b, tel. 664 275033, 608 433776
e-mail: biuro@drive-position.plimprezy@drive-position.pl
Tor znajduje się na przeciwko terminala lotniska Okęcie (początek ulicy Żwirki i Wigury). To jedyny tego typu obiekt w Warszawie. Na obszarze 30 tysięcy metrów kwadratowych przygotowany jest dla Państwa tor z trasami zarówno dla amatorów jak i tych bardziej wymagających kierowców. Oferujemy cztery trasy o różnej trudności i charakterystyce. 50% rabatu na dla członków Klubu PolskiOffroad w kwietniu i maju.

Ekstremalne4x4
www.ekstremalne4x4.pl
Budy Józefowskie (pomiędzy Grodziskiem a Radziejowicami)
tel. 695 351513, 506 905890, e-mail: tomek@ekstremalne4x4.pl
Tor jest położony na 40 ha terenu o bardzo zróżnicowanym podłożu. Kilkanaście tras do wyboru: rekreacyjne i ekstremalne dla doświadczonych.  Możliwość wypożyczenia pojazdów: Polaris 800 oraz Polaris 450, Kawasaki 350, Yamaha 350, Honda TRX 420 (2 sztuki) oraz samochodów przygotowanych do jazdy w terenie Jeep Grand Cherokee. Zapraszamy również firmy – organizujemy wyprawy plenerowe jeepami i quadami. 15% rabatu dla członków Klubu PolskiOffroad.

Poligon4x4 Offroad Park
www.poligon4x4.pl
Góra Kalwaria, ul. Wojska Polskiego 46
tel. 531609250 – wynajem, eventy, 795144333 – realizacja jazd, e-mail: biuro@poligon4x4.pl
Największy profesjonalny Offroad Park w Polsce. Tworzony we współpracy z licencjonowanymi instruktorami sportów samochodowych i zawodowymi kierowcami. Zlokalizowany w Górze Kalwarii przy węźle komunikacyjnym dróg 50 i 79, a jednym z jego wyróżników jest największy w Polsce Tor Prezentacyjno – Treningowy. Składa się z trzech niezależnych części – największego Toru Prezentacyjno – Treningowego, Trasy Offroad oraz Toru Quadowego.


Tory i trasy offroad opolskie


Tory i trasy offroad podkarpackie

Przewodnik Offroad 11 trasa off road podkarpackie bieszczadyTrasa według Przewodnika Offroad 11
Łatwa, widokowa, 81 km długości. Początek w Sanoku pod jednym z największych skansenów w Europie, a koniec pod knajpką w Polańczyku… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad 12 trasa off road podkarpackie bieszczadyTrasa według Przewodnika Offroad 12
Rozpoczyna się w Polańczyku i stanowi kontynuację trasy 11. Kończy się w Bukowsku. Ma 80 km. Jest łatwa, ale przy złej pogodzie, garncarska, bieszczadzka glinka sprawia kłopot nawet dobrze przygotowanym załogom… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

BIESZCZADZKI WERTEP 4X4
tel. 0-79 1977007, (13) 4684054, e-mail: wertep4x4@wp.pl
Trasy zlokalizowane w okloicy Baligrodu w odległości ok. 20 km od Leska w kierunku na Cisne. Tor przeznaczony dla quadów, motocykli, samochodów terenowych itp.


Tory i trasy offroad podlaskie

Przewodnik Offroad PL-1 trasa off road podlaskie SuwalszczyznaTrasa według Przewodnika Offroad PL-1
Ma 522 km i prowadzi po Suwalszczyźnie. Zapewnia obcowanie z piękną przyrodą oraz poznanie kilku atrakcji turystycznych. Zakłada spanie we własnych namiotach oraz jazdę, po około sześć godzin dziennie, dlatego podzielona jest na siedem etapów… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad 08 trasa off road podlaskie SuwalszczyznaTrasa według Przewodnika Offroad 08
Łatwa, ma 61 km. Prowadzi z miejscowości Smolniki przez Suwalski Park Krajobrazowy do słynnych wiaduktów w Stańczykach, przez piękne tereny pełne polodowcowych jezior, pagórków i głazowisk… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad 19 trasa off road podlaskieTrasa według Przewodnika Offroad 19
Początek pod Oberżą pod Gontem w Zdunkach, a koniec przy Twierdzy Osowiec. Jest łatwa, ma 58 km. Panują na niej krajobrazy typowe dla obrzeży Biebrzańskiego Parku Narodowego… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad 38 trasa off road podlaskieTrasa według Przewodnika Offroad 38
Bardzo łatwa, 79 km długości. Zaczyna się w ośrodku Silaine koło Puńska, a kończy w Suwałkach. Przebiega przez piękne przyrodniczo tereny i kilka miejsc, które warto zwiedzić. Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»


Tory i trasy offroad pomorskie

Przewodnik Offroad 05 trasa off road pomorskie ŻuławyTrasa według Przewodnika Offroad 05
Bardzo łatwa. Ma 117 km. Biegnie przez Żuławy – wyjątkowe tereny poniżej poziomu morza. Zaczyna się we Fromborku (mieście Kopernika), a kończy pod Muzeum Stutthof. Przecina Kanał Elbląski – atrakcję światowej skali… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Lękwica 4×4 + Koń
tel. 0-601 640990, e-mail: sit@softland.com.pl
Tor położony w Łękwicy (15 km Słupska drogą 213 w stronę Łeby).
Przeznaczony dla samochodów terenowych, quadów i innych pojazdów terenowych. Obejmuje pięć hektarów piaszczystych wzniesień i pięć hektarów podmokłych terenów przedzielonych ciekami wodnymi położone wśród lasów. Do dyspozycji samochody terenowe, wszędołaz kanadyjski a także zaprzęg konny (możliwość jazdy).


Tory i trasy offroad śląskie

Bukowa Dolina – Górski Tor Offroadu
www.offroad-wisla.pl
Wisła, ul. Bukowa 16 b, tel. 607 983 743, e-mail: marketing@karina.wisla.pl
To jedyne tak duże miejsce obecnie w Beskidach gdzie w pełni legalnie można jeździć offrodem. Obecnie teren liczy 15 ha na terenie górskim w lesie. Są odpowiednio przygotowane trasy dla jazdy samochodami oraz quadami. Do dyspozycji jest 5 tras o różnym stopniu trudności oraz duża łąka na które można uczyć się jazdy quadem. Istnieje również możliwość wypożyczenia quadów oraz aut terenowych, a także wyjazdów z przewodnikiem w teren Wisły i Beskidów. Dodatkowo możliwość skorzystania z noclegów w naszym ośrodku Karina, chaty biesiadnej na 80 miejsc i strzelnicy sportowej do wiatrówki. Dla firm idealne miejsce na organizację imprez oraz eventów.

Cabała Rally
https://www.facebook.com/cabalarally/
Tel. 509411446, e-mail: biuro@cabalarally.pl
Adres warsztatu: Niegowoniczki, powiat zawierciański
Oferta warsztatu: 100 ha placu, praktycznie wszystkie możliwości topienia sprzętu.

Kocierz off-road
34-321 Kocierz Moszczanicki, powiat żywiecki
tel. 33 4741217, 503 158738, e-mail: poczta@imprezy-firmowe.pl
Dysponujemy parudziesięcioma kilometrami tras w górzystym leśnym terenie, o zróżnicowanym stopniu trudności: trawersy, strome zjazdy, podjazdy, jazda trialowa, jak i również tereny błotne.

POLIGON „PASIEKI” w Wiśle
www.bccross.pl
43-460 Wisła, ul. Fiedorowska 5, tel. (33) 8553620, e-mail: biuro@bccross.pl,
Na leśnej polanie przygotowaliśmy dla naszych klientów teren, na którym mogą spędzić aktywnie swój wolny czas. Czekają tam na Państwa przepiękne widoki, łąki, las i starannie przygotowane stanowiska, do przeprowadzenia wielu zabaw i konkurencji, m.in. tor quadowy, ekstremalna trasa off-roadowa ze sztucznymi wąwozami, gdzie będą mogli Państwo spróbować swych sił w prowadzeniu samochodów terenowych, pracy z wyciągarkami i pokonywaniu leśnych przeszkód.


Tory i trasy offroad świętokrzyskie

Przewodnik Offroad 01 trasa off road Góry ŚwiętokrzyskieTrasa według Przewodnika Offroad 01
Łatwa, 67 km. Wymaga pokonania rzeki, kilku sezonowych bagienek oraz stromego zjazdu. Początek i koniec w Złotej Wodzie koło Łagowa. Na trasie m.in. Jaskinia Zbójecka i ruiny zamku w Rembowie… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad 02 trasa off road Góry ŚwiętokrzyskieTrasa według Przewodnika Offroad 02
Ma 72 km i charakter turystyczny. Jest trudna, bo wymaga pokonania rzeki, kilku bagien i stromego podjazdu. Początek pod zamkiem w Sobkowie, a koniec przy skansenie w Tokarni… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad 03 trasa off road Góry ŚwiętokrzyskieTrasa według Przewodnika Offroad 03
Bardzo trudna, dla fanów ekstremy. Wymaga wyciągarki i  głębokiego brodzenia. Początek i koniec w Cedzynie. Długość to 41 km, ale jeden dzień może nie wystarczyć… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad 20 trasa off road Góry ŚwiętokrzyskieTrasa według Przewodnika Offroad 20
72 km, łatwa. Początek w Skarżysku Kam., koniec koło Łagowa. Do pokonania parę górek i kilka rzeczek. Krajobrazy typowe dla Gór Świętokrzyskich, atrakcje do zwiedzania… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad 21 trasa off road Góry ŚwiętokrzyskieTrasa według Przewodnika Offroad 21
Przebiega przez najładniejszy rejon obrzeży Gór Świętokrzyskich. Jest trudna, ma 85 km. Zaczyna się w Cisowie a kończy w Suchedniowie… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad 33 trasa off road Góry ŚwiętokrzyskieTrasa według Przewodnika Offroad 33
Łatwa, 75 km. Start w Daleszycach, a koniec pod pałacem w Kurozwękach. Omija główne pasma Gór Świętokrzyskich i należy do łatwych, choć jeden odcinek może sprawić kłopot… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad 36 trasa off road Góry ŚwiętokrzyskieTrasa według Przewodnika Offroad 36
Trudna, 66 km. Biegnie przez okolice Świętej Katarzyny (centrum Gór Świętokrzyskich). Na trasie kilka odcinków ekstremalnych… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad 37 trasa off road Góry ŚwiętokrzyskieTrasa według Przewodnika Offroad 37
Trasa ma 75 km i turystyczny charakter. Zaczyna się pod zamkiem w Janowcu, a kończy pod Muzeum Archeologicznym w Krzemionkach Opatowskich w Pobliżu Bałtowa. Wszystkie te miejsca polecamy zwiedzić. Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»


Tory i trasy offroad warmińsko-mazurskie

Przewodnik Offroad 04 trasa off road warmińsko-mazurskieTrasa według Przewodnika Offroad 04
Frombork – Braniewo, łatwa, 85 km z unikalnymi widokami podczas jazdy wzdłuż Zalewu Wiślanego. Do zwiedzania wiele atrakcji we Fromborku, jak i w Braniewie… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad 06 trasa off road warmińsko-mazurskieTrasa według Przewodnika Offroad 06
Ma 66 km. Stanowi pętlę zaczynającą się i kończącą na rynku w Górznie. Jest bardzo łatwa, a główną jej atrakcją są piękne widoki i cała masa miejsc wartych zobaczenia. Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad 17 trasa off road warmińsko-mazurskieTrasa według Przewodnika Offroad 17
Łatwa, 87 km. Rozpoczyna się i kończy w Zdunkach koło Ełku. Przebiega przez rzadko zaludnione tereny, nie odkryte jeszcze dla masowej turystyki… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad 18 trasa off road warmińsko-mazurskie MazuryTrasa według Przewodnika Offroad 18
Trudna, 55 km. Zaczyna się i kończy w Różyńsku Wielkim. Przebiega przez tereny malowniczo uformowane przez lodowiec, z dziewiczą przyrodą i mnóstwem dzikiej zwierzyny… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad 19 trasa off road warmińsko-mazurskieTrasa według Przewodnika Offroad 19
Początek pod Oberżą pod Gontem w Zdunkach, a koniec pod Twierdzą Osowiec. Jest łatwa, ma 58 km. Panują na niej krajobrazy typowe dla obrzeży Biebrzańskiego Parku Narodowego: podmokłe równiny poprzecinane siecią kanałów… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad 24 trasa off road warmińsko-mazurskieTrasa według Przewodnika Offroad 24
Wyznaczona jest w okolicy Brodnicy. Ma 70 km i jest łatwa, w większości po drogach szutrowych i brukowanych oraz bocznych asfaltowych w otoczeniu jezior i wzgórz, ukształtowanych przez lodowiec.. Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Integra Marcin Łukaszewski
www.integra.ol.pl
tel. 507 170765, e-mail: marcin@integra.ol.pl
Tor w okolicy Olsztyna, dostosowany do możliwości adeptów jazdy off-road. Możliwe różne scenariusze zajęć. Poznawanie podstaw dotyczących prowadzenia auta i nauki jazdy w terenie, zajęcia teoretyczne i praktyczne, możliwe wyjazdy na wyprawy poza tor. Do dyspozycji samochody terenowe różnych marek.

Teren do jazdy wyczynowej.
Nie koliduje z niczym i z nikim. Rożyńsk Wielki 29/2, Prostki.
Kontakt: tel. (87) 4258747, 694 597856, e-mail: ewakrajewska12@wp.pl


Tory i trasy offroad wielkopolskie

Przewodnik Offroad 14 trasa off road wielkopolskieTrasa według Przewodnika Offroad 14
Bardzo łatwa, 68 km, pod Poznaniem (Szreniawa – Włościjewki), w typowym dla wielkopolski krajobrazie. Kilka ciekawych miejsc do zwiedzenia, a na końcu tor offroad… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Farma Adrenaliny – Brodowo
http://www.farma-adrenaliny.pl
Brodowo, k. Środy Wlkp.
tel. 513 063109, e-mail:
info@farma-adrenaliny.pl
Szkolenia off-road, samochody terenowe, nauka jazdy w terenie, imprezy integracyjne, imprezy na zamówienie, paintball, laser-tag, gry survivalowe i militarne.


Farma Adrenaliny – Północ
http://www.farma-adrenaliny.pl
Poznań – Północ
tel. 513 063 109, e-mail:
info@farma-adrenaliny.pl
Tor off-road, szkolenia z jazdy w terenie + terenowe trasy na nawigację wg. roadbooka.
Inne atrakcje związane z off-roadem w okolicach Poznania, organizacja imprez integracyjnych oraz rajdów terenowych.

Farma Adrenaliny – Wielkopolska
http://www.farma-adrenaliny.pl
Wielkopolska
e-mail:
info@farma-adrenaliny.pl
Terenowe, turystyczne trasy na nawigację wg. roadbooka.
Inne atrakcje związane z off-roadem w okolicach Poznania, organizacja imprez integracyjnych oraz rajdów terenowych.

OFF-ROAD SZKOŁA JAZDY
Przeźmierowo koło Poznania, ul. Rynkowa, teren Toru Poznań
tel. 723 077328, e-mail: koligg@wp.pl
Szukasz nowych wrażeń i chcesz się czegoś nauczyć? Rozpoczynamy nowy projekt: TOR OFF-ROAD na terenie Toru Poznań. Przeznaczenie toru: szkolenia i nauka jazdy z zakresu off-road (samochodami 4×4, quadami 4K i 2K, motorami crossowymi i enduro) dla dorosłych oraz przedszkole off-road (quadami i motorami) dla dzieci od 7 roku życia. Proponujemy również organizację eventów, spotkań i różnego rodzaju pojeżdżawek.

PHU Autodrom 4×4
www.autodrom4x4.pl
tel. 500 595660, 695 442335, 692 582888
e-mail: info@autodrom4x4.pl
Włościejewki 22, 63-130 Książ Wielkopolski, powiat Śrem
8 ha terenu przeznaczone dla miłośników off-road (guady, samochody itp.), kilka modyfikowanych na bieżąco tras stworzonych w naturalnych warunkach (las, żwirownia, błoto, górki).


Tory i trasy offroad zachodniopomorskie

Przewodnik Offroad PL-2 trasa off road zachodniopomorskieTrasa według Przewodnika Offroad PL-2
Ma 527 km po Pojezierzu Drawskim. Nadaje się dla fabrycznych aut terenowych. Zapewnia obcowanie z piękną przyrodą oraz poznanie kilku atrakcji turystycznych. Zakłada spanie we własnych namiotach oraz jazdę, po około sześć godzin dziennie, dlatego podzielona jest na siedem etapów… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad 25 trasa off road zachodnio-pomorskieTrasa według Przewodnika Offroad 25
Bardzo łatwa, 101 km, Złocieniec – Stare Drawsko. Odkrywa prawdziwy obraz regionu, gdzie piękna przyroda i po PGR-owska bieda przeplata się z inwestycjami bogaczy… Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»


Trasy offroad Albania

Przewodnik Offroad AL-1 trasa off road AlbaniaTrasa według Przewodnika Offroad AL-1
Ma 1570 km i obejmuje najsłynniejsze atrakcje Albanii. Można ją pokonać fabrycznym autem terenowym, ale jazda po stromiznach przez wąskie, skalne półki nad urwiskami, stanowi wyzwanie nawet dla doświadczonych załóg. Zaczyna się przy granicy z Macedonią nad jeziorem Ohrydzkim, a kończy przy granicy z Czarnogórą, nad jeziorem Szkoderskim. Podzielona jest na 14 etapów. Noclegi na dziko w pięknych miejscach lub w hotelach. Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad AL-2 trasa off road AlbaniaTrasa według Przewodnika Offroad AL-2
Ma 1260 km i stanowi czwartą część długiej trasy po Bałkanach, która obejmuje Rumunię (Przewodnik RO-5), Bułgarię (Przewodnik BG-1), Grecję (Przewodnik GR-1) i Albanię (Przewodnik AL-2). Zaczyna się na południu przy granicy z Grecją, a kończy przy granicy z Czarnogórą, nad jeziorem Szkoderskim. Łączy „sztandarowe”, turystyczne atrakcje Albanii, zapewniając jednoczesne podróż pośród pięknej przyrody z noclegami na dziko, w hotelach i na campingu. Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»Trasy offroad Bułgaria

Przewodnik Offroad BG-1 trasa off road BułgariaTrasa według Przewodnika Offroad BG-1
Ma 1154 km i stanowi drugą część długiej trasy po Bałkanach, która obejmuje Rumunię (Przewodnik RO-5), Bułgarię (Przewodnik BG-1), Grecję (Przewodnik GR-1) i Albanię (Przewodnik AL-2). Wiedzie przez Karpaty, pełne unikalnych form geologicznych i przyrodniczych, a także zabytków zaliczanych do perełek najwyższej, światowej klasy (jaskinie, fortalicje, monastery, rezerwaty). Zaczyna się przy granicy z Rumunią. Składa się z siedmiu etapów kończących się w miejscach noclegów na dziko lub w hotelach. Ostatni wiedzie nad Morze Egejskie w Grecji. Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»


Trasy offroad Grecja

Przewodnik Offroad GR-1 trasa off road GrecjaTrasa według Przewodnika Offroad GR-1
Ma 1248 km. Stanowi trzecią część długiej trasy po Bałkanach, która obejmuje Rumunię (Przewodnik RO-5), Bułgarię (Przewodnik BG-1), Grecję (Przewodnik GR-1) i Albanię (Przewodnik AL-2). Łączy „sztandarowe”, turystyczne atrakcje, zapewniając jednoczesne podróż pośród pięknej przyrody z noclegami na dzikich plażach lub campingach nad morzem i w górach. W większości przejechać można ją fabrycznym autem terenowym. Podzielona jest na siedem etapów, które zaczynają się i kończą w miejscach polecanych na noclegi we własnych namiotach. Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»


Trasy offroad Rumunia

Przewodnik Offroad RO-1 trasa off road Rumunia Maramuresz BukowinaTrasa według Przewodnika Offroad RO-1
Ma 1010 km i górski charakter, dlatego jej trudność zależy od aktualnych warunków pogodowych. Pozwalała obcować z rumuńską przyrodą oraz zobaczyć kilka słynnych atrakcji turystycznych Maramureszu i Bukowiny. Założyliśmy spanie we własnych namiotach (proponujemy też hotele) oraz jazdę po około sześć godzin dziennie. Dlatego trasa podzielona jest na 11 etapów. Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad RO-2 trasa off road Rumunia MaramureszTrasa według Przewodnika Offroad RO-2
Ma 452 km i górski charakter, dlatego jej trudność zależy od aktualnych warunków pogodowych. Pozwalała obcować z rumuńską przyrodą oraz zobaczyć kilka słynnych atrakcji turystycznych Maramureszu. Założyliśmy spanie we własnych namiotach (proponujemy też hotele) oraz jazdę po około sześć godzin dziennie. Dlatego trasa podzielona jest na sześć etapów. Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad RO-3 trasa off road Rumunia BukowinaTrasa według Przewodnika Offroad RO-3
Ma 563 km i górski charakter, dlatego jej trudność zależy od aktualnych warunków pogodowych. Zaczyna się na Przełęczy Prisłop a kończy w Nowym Sołońcu. Pozwalała obcować z rumuńską przyrodą oraz zobaczyć kilka słynnych atrakcji turystycznych Bukowiny. Założyliśmy spanie we własnych namiotach (proponujemy też hotele) oraz jazdę po około sześć godzin dziennie. Dlatego trasa podzielona jest na 6 etapów. Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad RO-4 trasa off road Rumunia TransylwaniaTrasa według Przewodnika Offroad RO-4
Ma 1610 km i można przejechać ją fabrycznym autem terenowym. Są jednak odcinki, które trudne nawet dla dobrze wyposażonych i doświadczonych załóg. Trasa obejmuje najsłynniejsze turystyczne atrakcje (m.in. najpiękniejsze zamki i miasteczka, kopalnię soli, jaskinie i rezerwaty przyrody), jak również dwie słynne drogi Transfogaraska i Transalpina. Założyliśmy przy tym spanie we własnych namiotach, choć w kilku miejscach polecamy, jako opcję, sprawdzone hotele. Trasa podzielona jest na 20 etapów. Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz»

Przewodnik Offroad RO-5 trasa off road Rumunia TransylwaniaTrasa według Przewodnika Offroad RO-5
Ma 1231 km. Stanowi pierwszą część długiej trasy po Bałkanach, która obejmuje Rumunię (Przewodnik RO-5), Bułgarię (Przewodnik BG-1), Grecję (Przewodnik GR-1) i Albanię (Przewodnik AL-2). Prowadzi przez Transylwanię i Wołoszczyznę, gdzie znajduje się tu wiele turystycznych perełek unikalnych w światowej skali. W większości przejechać ją można fabrycznym autem terenowym. Podzielona jest na dziewieć etapów. Więcej o trasie w sklepie, gdzie można kupić ten i inne Przewodniki. Zobacz» Zamów»