Uczestnicy i wyniki Rajdu Nieustającego


Publikujemy poniżej informacje dotyczące rywalizacji głównej. Swoje oddzielne strony mają konkursy filmowyfotograficzny.

Oto zwycięzcy edycji 2018 Rajdu Nieustającego:

  • I miejsce
    Anna Kucińska, Jeep Commander – 300 punktów
    Zdobywca pucharu za I miejsce i nagrody za I miejsce – vouchera o wartości 900 zł na opłatę wpisową za udział w dowolnej wyprawie zagranicznej, organizowanej przez Polski Offroad Sp. z o.o. w 2019 roku (oferty wypraw w kalendarium).
  • II miejsce ex aeguo
    Tadeusz Bacciarelli – LR Discovery – 270 punktów
    Leszek Błażejak, Nissan Patrol – 270 punktów
    Paweł Jaskuła, Jeep Grand Cherokee – 270 punktów
    Zdobywcy pucharów za II miejsce i nagród za drugie miejsce – voucherów o wartości 700 zł na opłatę wpisową za udział w dowolnej wyprawie zagranicznej, organizowanej przez Polski Offroad Sp. z o.o. w 2019 roku (oferty wypraw w kalendarium).
  • III miejsce
    Marcin Bochniak, Suzuki Grand Vitara – 210 punktów
    Zdobywca pucharu za III miejsce i nagrody za III miejsce – vouchera o wartości 500 zł na opłatę wpisową za udział w dowolnej imprezie krajowej, organizowanej przez Polski Offroad Sp. z o.o. w 2019 roku (oferty imprez w kalendarium).

Wyniki konkursu filmowego:

Medale zdobyli:

  • złoty za pokonanie 30 tras
    Viacheslav Aleshkevich, LR Defender (medal przekazany)
    Ireneusz Marek, Nissan Patrol (medal do przekazania)
    Sylwester Trzpil, Toyota LC (medal przekazany)
    Dariusz Wojczyk, LR Discovery (medal przekazany)
  • srebrny za pokonanie 20 tras
    Viacheslav Aleshkevich, LR Defender (medal przekazany)
    Tadek Bacciarelli, LR Discovery (medal przekazany)
    Krzysztof Banderonek, Jeep Grand Cherokee (medal do przekazania)
    Marek Gadowski, Toyota Hilux (medal przekazany)
    Paweł Jaskuła, Jeep Grand Cherokee (medal przekazany)
    Maciej Karolewski, Toyota FJC (medal przekazany)
    Anna Kucińska, Jeep Commander (medal przekazany)
    Ireneusz Marek, Nissan Patrol (medal przekazany)
    Sylwester Trzpil, Toyota LC (medal przekazany)
    Michał Wadowski, Suzuki Jmmy (medal przekazany)
    Dariusz Wojczyk, LR Discovery (medal przekazany)
  • brązowy za pokonanie 10 tras
    Viacheslav Aleshkevich, LR Defender (medal przekazany)
    Tadek Bacciarelli, LR Discovery (medal przekazany)
    Krzysztof Banderonek, Jeep Grand Cherokee (medal do przekazania)
    Przemysław Bera, Jeep Commander (medal do przekazania)
    Leszek Błażejak, Nissan Patrol (medal przekazany)
    Konrad Bocheński, Mitsubishi Pajero (medal do przekazania)
    Marcin Bochniak, Suzuki Grand Vitara (medal przekazany)
    Daniel Budka, Nissan Patrol (medal do przekazania)
    Sławomir Chłoń, Jeep Wrangler (medal przekazany)
    Dariusz Cieszko, Toyota LC (medal do przekazania)
    Ryszard Czubiński, Toyota Hilux (medal przekazany)
    Andrzej Dobrzyniecki, Toyota LC (medal przekazany)
    Marek Gadowski, Toyota Hilux (medal przekazany)
    Radosław Grzesiak, Mitsubishi Pajero (medal do przekazania)
    Paweł Jaskuła, Jeep Grand Cherokee (medal przekazany)
    Karcz Krzysztof, Jeep Wrangler (medal do przekazania)
    Maciej Karolewski, Toyota FJC (medal przekazany)
    Adam Kotarbiński, LR Discovery (medal przekazany)
    Adam Koziak, Toyota LC (medal do przekazania)
    Anna Kucińska, Jeep Commander (medal przekazany)
    Wojciech Kwapiński, Mitsubishi Pajero (medal do przekazania)
    Marek Landecki, Toyota FJC (medal przekazany)
    Waldemar Latacz, Toyota LC (medal do przekazania)
    Ireneusz Marek, Nissan Patrol (medal przekazany)
    Tadeusz Podhorecki, Suzuki Jimmy (medal przekazany)
    Michał Rapacki-Zimny, Hyundai Galloper (medal przekazany)
    Monika Skiba, LR Discovery (medal przekazany)
    Bogdan Solecki, Nissan Navara (medal przekazany)
    Karol Szmigiel, LR Discovery (medal przekazany)
    Szymon Szymański, Toyota LC (medal do przekazania)
    Sylwester Trzpil, Toyota LC (medal przekazany)
    Michał Wadowski, Suzuki Jmmy (medal przekazany)
    Krzysztof Wasilewski, Toyota LC (medal do przekazania)
    Marek Węgrzyn, Nissan Patrol (medal do przekazania)
    Arkadiusz Włodarczyk, Nissan Patrol (medal przekazany)
    Dariusz Wojczyk, LR Discovery (medal przekazany)

Uroczyste ogłoszenie wyników edycji 2018 Rajdu Nieustającego, wręczenie pucharów, nagród i medali, odbyło się podczas Zlotu Ostatkowego w Górach Świętokrzyskich w terminie 1-3 marca 2019.


Lista wyników (alfabetycznie według nazwisk)

  1. Adamczyk Grzegorz, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  2. Adamski Przemysław, Suzuki Grand Vitara
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Zlot Andrzejkowy
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 30
  3. Aleshkevich Viacheslav, LR Defender
    Ilość tras zliczonych do medalu: 37
    (brązowy medal przekazany)
    (srebrny medal przekazany)
    (złoty medal przekazany)
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Kazimierz, Zlot Andrzejkowy, Zlot Ostatkowy
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 90
  4. Anders Tomasz, Dębowa
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  5. Andrzejewski Marcin, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 16
    (brązowy medal do przekazania) 
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Transylwania
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 120
  6. Andrzejewski Zdzisław, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 12
    (brązowy medal do przekazania) 
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Transylwania
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 210
  7. Anioła Ryszard, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 19
    (brązowy medal do przekazany)
  8. Antosiak Krzysztof, Bieniewiec
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  9. Atłachowicz Krzysztof, Suzuki Vitara
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  10. Bacciarelli Tadek, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 36
    (brązowy medal przekazany)
    (srebrny medal przekazany)
    (złoty medal do przekazania)
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Kazimierz, Sylw, Zlot Ostatkowy, Wielkanoc, Transylwania
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 255
  11. Bajer Marcin, Leszno
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  12. Bajuk Michał, Włodawa
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  13. Balewski Wojciech, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  14. Banaszek Adam, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
  15. Banaś Artur, Toyota FJ Cruiser
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  16. Bander Wojciech, Suzuki Vitara
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  17. Banderonek Krzysztof, Jeep Grand Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 24
    (brązowy medal do przekazania)
    (srebrny medal do przekazania)
  18. Baran Szymon, Toyota LC 70
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  19. Baranowski Paweł, Olsztyn
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  20. Barecka Iwona, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
  21. Bator Kuba, Łąck
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  22. Bella Witold, Rąbień
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  23. Bera Przemysław, Jeep Commander
    (brązowy medal do przekazania)
    Ilość tras zliczonych do medalu: 10
  24. Biliński Adam, LR Defender
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Kazimierz
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 30
  25. Bilińscy Kamila i Marcin, Dacia Duster, Mitsubishi L200
    (brązowy medal przekazany)
    Ilość tras zliczonych do medalu: 10
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Pod Jajem, Zlot Ostatkowy
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 60
  26. Błażejak Leszek, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 22
    (brązowy medal przekazany)
    (srebrny medal przekazany)
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Kazimierz, Zlot Ostatkowy, Zlot Ostatkowy
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 90
  27. Bocheński Konrad, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 12
    (brązowy medal do przekazania)
  28. Bochniak Marcin, Suzuki Grand Vitara
    Ilość tras zliczonych do medalu: 16
    (brązowy medal przekazany)
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Kazimierz, Zlot Ostatkowy
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 60
  29. Boczoń Paweł, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  30. Bodnar Bartosz, Józefosław
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  31. Bogucki Grzegorz, Iłża
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  32. Bogucki Piotr, Mercedes G
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  33. Bojarojć Joanna, LR Discovery I
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  34. Borowy Paweł, Jeep Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Kazimierz
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 30
  35. Bramson Paweł, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  36. Brodzińska Anna, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  37. Buczkowski Piotr, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  38. Budka Daniel, Nissan Patrol
    (brązowy medal do przekazania)
    Ilość tras zliczonych do medalu: 10
  39. Buława Tomasz, Izabelin
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  40. Burnat Dariusz, Toyota LJ
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  41. Bylica Dominik, Gliwice
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  42. Calak Piotr, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  43. Cavalco Tom, Warszawa
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  44. Celiński Rafał, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  45. Chłoń Sławomir
    Ilość tras zliczonych do medalu: 18
    (brązowy medal przekazany)
    Trasy zaliczone w edycji 2019: 29, 37
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 30
  46. Chmielewski Mariusz
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  47. Chojnacki Krzysztof, Warszawa
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  48. Cholewa Jacek, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  49. Chrzanowski Dominik, Isuzu D-max
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Zlot Andrzejkowy
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 30
  50. Cieszko Dariusz, Toyota LC
    (brązowy medal do przekazania)
    Ilość tras zliczonych do medalu: 11
  51. Cieślikowski Janusz, Mitsubishi Pajero Pinin
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  52. Ciężkowski Rafał, Suzuki Vitara
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  53. Cichoń Paweł, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  54. Cylwik Mateusz, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  55. Czarnecki Dariusz, Toyota LJ78
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  56. Czarnecki Grzegorz, Końskie
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  57. Czarnecki Robert, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  58. Czok Daniel, Hummer 3
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Kazimierz
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 30
  59. Czopek Damian, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Sylw
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 45
  60. Czornik Grzegorz, Jeep Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
  61. Czubiński Ryszard, Toyota Hilux
    Ilość tras zliczonych do medalu: 19
    (brązowy medal przekazany)
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Święta
    Suma zdobytych punktów w edycji 2018: 15
  62. Dajcz Janusz, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Kazimierz, Zlot Ostatkowy
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 60
  63. Dąbroś Robert, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  64. Dąbrowski Łukasz, Suzuki Jmmy
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Zlot Ostatkowy
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 30
  65. Dąbrowski Tomasz, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  66. Deda Piotr, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  67. Dębowski Bogusław, Tychy
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  68. Dereń Jarosław, LR Defender
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  69. Dobrzyniecki Andrzej, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 13
    (brązowy medal przekazany)
  70. Doros Marcin, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
  71. Drabarz Karol, Ssangyong Actyon Sports
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  72. Drabek Dariusz, Siedlce
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  73. Drewniak Monika, Nissan Terrano
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  74. Dubowik Czesław, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  75. Dunicz Andrzej, Nissan Terano
    Ilość tras zliczonych do medalu: 9
  76. Dycha Andrzej, Mercedes G
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  77. Dybski Michał, Jeep Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  78. Fabijański Stefan, Jeep Wramgler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Pod Jajem
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 15
  79. Fąfara Sylwester, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  80. Floryszczyk Robert, Gaz
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  81. Gadowski Marek, Toyota Hilux
    Ilość tras zliczonych do medalu: 24
    (brązowy medal przekazany)
    (srebrny medal przekazany)
  82. Gałecki Rafał, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
  83. Ganczarski Mateusz, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Wielkanoc
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 30
  84. Garbowicz Robert, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Kazimierz, Pod Jajem
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 60
  85. Gaszek Sławomir, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  86. Gattner Grzegorz, Ford Ranger
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  87. Ginter Slawomir, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  88. Głowniak Paweł, Warszawa
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  89. Golec Maciej, Nissan Terrano
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Kazimierz
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 30
  90. Gorlas Przemek, Jeep Wrangler Rubicon
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  91. Gosiewski Stanisław, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  92. Goszczyński Karol, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 8
  93. Górecka Anna, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
  94. Grabowski Karol, Hyundai Terracan
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  95. Graczyk Paweł, Mitsubishi L200
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  96. Grad Piotr, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  97. Gronet Radek, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 16
    (brązowy medal do przekazania)
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Transylwania
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 120
  98. Grosicki Piotr, Suzuki Jimmy
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
  99. Grzesiak Radosław, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 19
    (brązowy medal do przekazania)
    Trasy zaliczone w edycji 2019: 1, 4, 5, 6, 10, 13,14, 24, 33, 23, 25, Majówka Drawskie,
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 225
  100. Grzybowski Tomasz, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  101. Grzywacz Benedykt, Suzuki Vitara
    Ilość tras zliczonych do medalu: 8
  102. Guzy Andrzej, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  103. Gwiazda Andrzej, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Kazimierz
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 30
  104. Hajduczenia Marek, Toyota Hilux
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  105. Halecki Łukasz, SToyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  106. Hareńczyk Barbara, Opel Monterey
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  107. Hawryluk Ireneusz, Opel Monterey
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  108. Horbatowski Tomasz, Toyota Hilux
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  109. Horoch Robert, Toyota LC80
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  110. Huszcza Jacek, Olsztyn
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  111. Imiołczyk Marek, Sosnowiec
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  112. Izydorek Michał, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
    Trasy zaliczone w edycji 2019: majówka Drawskie
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 60
  113. Jagła Sylwester, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Kazimierz
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 30
  114. Jajesniak Mariusz, Lexus.
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  115. Jakubiak Mariusz, Warszawa
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  116. Janczyk  Robert, Warszawa
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  117. Janiak Jan, Porsche Cayenee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 9
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Zlot Andrzejkowy
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 15
  118. Janiak Jarosław, Nissan Navara
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  119. Jankowski Rafał, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  120. Jaros Piotr, Toyota Hilux
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Zlot Andrzejkowy, Zlot Ostatkowy
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 30
  121. Jaroszyński Piotr, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 21
    (brązowy medal do przekazania)
    (srebrny medal do przekazania)
    Trasy zaliczone w edycji 2019: 02, 03, 06, 09, 10, 13, 21, 22, 24, 26, 27, 36, PL-1
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 285
  122. Jaskuła Paweł, Jeep Grand Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 50
    (brązowy medal przekazany)
    (srebrny medal przekazany)
    (złoty medal przekazany)
    (brązowy medal przekazany)
    (srebrny medal przekazany)
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Zlot Ostatkowy
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 30
  123. Jaworski Przemysław, Nissan patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  124. Jaworski Tomasz, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Kazimierz, Zlot Ostatkowy
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 60
  125. Jedrejko Wojciech, Toyta LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  126. JR, Toyota RAV4
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
    Trasy zaliczone w edycji 2019: 10, 13, 23, 26, 27, 28
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 90
  127. Jułga Leszek, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 11
    (brązowy medal do przekazania)
  128. Juziuk Marcin, Mercedes G
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  129. Kaczmarek Patrick, Jeep Wrangler Rubicon
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  130. Kalkowski Szymon, Lubowidz
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  131. Kamecki Sebastian, Białe Błota
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  132. Kamiński Adam, Sulejówek
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  133. Kaminski Robert, Warszawa
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  134. Karabin Maciej, Tkaczuk Żaneta, LR Discovery 2
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  135. Karbarz Filip, Jeep Grand Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  136. Karcz Krzysztof, Jeep Grand Cherokee
    (brązowy medal przekazany)
    (srebrny medal przekazany)
    (złoty medal przekazany)
    (brązowy medal do przekazania)
    Ilość tras zliczonych do medalu: 14
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Zlot Ostatkowy
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 15
  137. Karolewski Borys, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Pod Jajem, Zlot Andrzejkowy, Zlot Ostatkowy
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 60
  138. Karolewski Maciej, Toyota FJC
    (brązowy medal przekazany)
    (srebrny medal przekazany)
    Ilość tras zliczonych do medalu: 29
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Kazimierz, Zlot Andrzejkowy, Sylw, Zlot Ostatkowy
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 75
  139. Kawa Piotr, Bielsko-Biała
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  140. Kątski Grzegorz, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 8
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Transylwania
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 120
  141. Kielar Jacek, Mercedes G
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  142. Kielbus Arkadiusz, Warszawa
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  143. Kłopocka Wioletta, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
    Trasy zaliczone w edycji 2019: 10, 13
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 30
  144. Konarski Wojciech, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  145. Kotarbiński Adam, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 13
    (brązowy medal do przekazany)
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Pod Jajem, Zlot Ostatkowy
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 60
  146. Kowalczyk Michał, Range Rover
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  147. Kowalczyk Sylwester, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  148. Kowalczuk Andrii, Opel Monterey
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  149. Kowalski Konrad, Kia Sportage
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  150. Koziak Adam, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 18
    (brązowy medal do przekazania)
  151. Kozica Łukasz, Suzuki Grand Vitara
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  152. Koziorowski Piotr, Głosków
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  153. Kozłowski Paweł, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  154. Kraś Piotr, Jeep Grand Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  155. Krawczyk Jarosław, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  156. Krawczyk Norbert, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  157. Krawiecka Maciej, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
  158. Krowiranda Michał, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 9
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Pod Jajem
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 30
  159. Krzosa Marcin, Jeep Grand Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  160. Kuberski Ryszard, Ford Ranger
    Ilość tras zliczonych do medalu: 10
    (brązowy medal przekazany)
  161. Kucińska Anna, Jeep Commander
    Ilość tras zliczonych do medalu: 26
    (brązowy medal przekazany)
    (srebrny medal przekazany)
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Zlot Ostatkowy
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 60
  162. Kulik Grzegorz, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Maramuresz
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 90
  163. Kuliński Przemysław, Mercedes G
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  164. Kulmaga Arkadiusz, Nissan Pathfinder
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  165. Kurman Marcin, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  166. Kuszka Robert, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Sylw
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 45
  167. Kwapiński Wojciech, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 14
    (brązowy medal do przekazania)
  168. Kwaśniewski Robert, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  169. Kwiatek Radosław, Wieliczka
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  170. Kwolek Krzysztof, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  171. Lachowski Błażej, Susuki
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  172. Landecki Marek, Toyota FJC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 15
    (brązowy medal przekazany)
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Wielkanoc
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 30
  173. Lasek Piotr, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
  174. Latacz Waldemar, Toyota LC
    (brązowy medal do przekazania)
    Ilość tras zliczonych do medalu: 11
  175. Leokady, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 8
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Transylwania
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 120
  176. Lewandowski Sławomir, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  177. Ligaj Piotr, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 9
  178. Lipa Zbigniew, Ostrowiec Św.
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  179. Lipiński Maciej, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  180. Lisowski Bogdan, Ford Maveric
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  181. Lizurej Dariusz, SsangYong Musso
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  182. Longosz Maciej, Suzuki Samurai
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  183. Łossowski Paweł, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  184. Łuciów Maciej, Dodge Ram
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  185. Łukaszewicz Cezary, LR Defender
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
  186. Madeja Andrzej, Jeep Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Maramuresz
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 45
  187. Malinowski Jarosław, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  188. Malinowski Sławek, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  189. Maliszczuk Jerzy, Warszawa
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  190. Marciniak Piotr, Łódź
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  191. Marek Ireneusz, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 31
    (brązowy medal przekazany)
    (srebrny medal przekazany)
    (złoty medal do przekazania)

    Trasy zaliczone w edycji 2019: Zlot Andrzejkowy
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 30
  192. Marzec Michał, Warszawa
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  193. Masłowski Jakub, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  194. Matławska Magdalena, Łódź
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  195. Matuszewski Sylwester, Kalisz
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  196. Mazurek Karol, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  197. Mazurek Zbigniew, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 8
  198. Michalec Paweł, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  199. Mikołajczyk Zbigniew, Hyundai Terracan
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  200. Milanowski Janusz, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  201. Minicki Mariusz, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  202. Misiak Piotr, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  203. Momot Andrzej, Jeep Wrangler Rubicon
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  204. Morawski Robert, Suzuki Jimny
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  205. Mrozek Robert, Isuzu Troper
    Ilość tras zliczonych do medalu: 8
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Transylwania
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 120
  206. Muchowski Sławomir, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  207. Musiał Piotr, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  208. Niedźwiecki Michał
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  209. Niemczynowicz Piotr, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 8
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Transylwania
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 120
  210. Novak Jakub, Opel Frontiera
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  211. Oberda Piotr, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 8
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Kazimierz, Zlot Ostatkowy
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 60
  212. Ogłoza Krzysztof, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Kazimierz, Zlot Ostatkowy
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 60
  213. Okon Piotr, Jeep Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  214. Onisk Krzysztof, Toyota FJ Cruiser
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Zlot Andrzejkowy
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 30
  215. Orłowski Rafał, Jeep WJ
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  216. Ornat Waldemar, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  217. Ostach, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Maramuresz
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 75
  218. Pacuła Artur, Jeep Cherokee KJ
    Ilość tras zliczonych do medalu: 8
  219. Pajewska Anna, Toyota RAV4
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  220. Pander Grzegorz, Jeep Wrangler JK
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  221. Paradowski Arkadiusz, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 10
    (brązowy medal do wydania)
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Pod Jajem, Zlot Ostatkowy
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 60
  222. Pawlicki Piotr, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  223. Petryka Jacek, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  224. Piersa Tomasz, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  225. Pikuła Janusz, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Majówka Drawskie
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 60
  226. Pikuła Radosław, Ford Ranger
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Pod Jajem, Majówka Drawskie
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 90
  227. Podhorecki Tadeusz, Suzuki Jimmy
    Ilość tras zliczonych do medalu: 17
    (brązowy medal przekazany)
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Pod Jajem, Zlot Ostatkowy
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 60
  228. Podgórski Krzysztof, Kraków
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  229. Polak Marcin, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  230. Pomianowski Bartek, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 9
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Zlot Andrzejkowy
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 30
  231. Porabik Radoslaw, Hyundai Galloper
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  232. Post Marcin, Nissan Pathfinder
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Pod Jajem, Zlot Ostatkowy
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 60
  233. Pstrzoch Rafał, Suzuki Vitara
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Pod Jajem
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 30
  234. Radoniewicz Małgorzata, Lublin
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  235. Rak Piotr, Mercedes G
    Ilość tras zliczonych do medalu: 8
    Trasy zaliczone w edycji 2019: 09, Kazimierz
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 45
  236. Rapacki-Zimny Michał, Hyundai Galloper
    Ilość tras zliczonych do medalu: 11
    (brązowy medal przekazany)
    Trasy zaliczone w edycji 2019: 02, 33
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 30
  237. Raźny Marcin, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Sylw
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 45
  238. Robak Sebastian, Nissan Navara
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Maramuresz
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 75
  239. Rogowiecki Maciej, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 8
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Transylwania
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 120
  240. Roszkowski Jacek, Warszawa
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  241. Rozkosz Dariusz, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  242. Różalski Rafał, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Pod Jajem
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 15
  243. Rubik Przemysław, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Majówka Drawskie
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 45
  244. Rudecki Tomek, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  245. Runach Paweł, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  246. Rusinowski Przemysław, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  247. Rychlicki Maciek, VW Touareg
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  248. Rydzewski Artur, Baboszewo
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  249. Ryjak Stanisław, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  250. Sado Tomasz. Suzuki Vitara
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  251. Sadowski Marian, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 15
    (brązowy medal do przekazania)
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Wielkanoc, Transylwania
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 150
  252. Sałamacha Maciej, Jeep Grand Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  253. Samborski Adam, Mitsubishi PajeroJeep
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Kazimierz
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 30
  254. Sasimowski Marcin, Jeep Grand Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  255. Selegrat Janusz, Jeep Grandd Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  256. Senderek Tomasz, Lublin
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  257. Siemieniewicz Łukasz, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  258. Sierecki Marcin, Jeep Wrangler Unlimited
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
    Trasy zaliczone w edycji 2019: 20, 33
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 30
  259. Sierkowski Wojciech, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 10
    (brązowy medal do przekazania)
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Kazimierz, Zlot Ostatkowy
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 60
  260. Sieruga Paweł, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  261. Sikora Maciej, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  262. Skąpski Mariusz, Jeep Wrangler Rubicon
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  263. Skiba Monika, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 14
    (brązowy medal przekazany)
  264. Skibniewski Zbigniew, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Sylw
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 45
  265. Słowikowski Cezary, Jeep Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 10
    (brązowy medal do przekazania)
  266. Słup Janusz, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  267. Smardzewski Krzysztof, Suzuki Jmmy
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  268. Smus Maciej, Otwock
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  269. Sobieraj Tomasz, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  270. Soból Karol, Warszawa
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  271. Sokołowski Paweł, Białystok
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  272. Solecki Bogdan, Nissan Navara
    Ilość tras zliczonych do medalu: 13
    (brązowy medal przekazany)
  273. Spoczyński Konrad, Mercedes G Wolf
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  274. Staniszewski Paweł, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  275. Stankiewicz Kamil, Grójec
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  276. Stanik Dariusz, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  277. Stasiło Piotr, Mercedes G
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  278. Stempień Grzegorz, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  279. Sternicki Piotr, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  280. Stonawski Wojciech, Wieliczka
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  281. Strzałkowski Piotr, Zrzędliwa Niva, LR Defender
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Pod Jajem
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 30
  282. Stys Paweł, Isuzu Vehicross
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  283. Szablewski Paweł, Góra Kalwaria
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  284. Szadkowski Robert, Jeep Grand Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  285. Szadkowski Zdzisław, Nissan patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 8
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Transylwania
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 120
  286. Szekieda Piotr, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  287. Szmagaj Sebastian, Nissan Terrano
    Ilość tras zliczonych do medalu: 11
    (brązowy medal do przekazania)
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Pod Jajem, Majówka Drawskie
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 90
  288. Szmigiel Karol, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 21
    (brązowy medal przekazany)
    (srebrny medal do przekazania)
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Kazimierz, Zlot Ostatkowy
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 60
  289. Sznajder Konrad, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  290. Szydełko Rafał, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
    Trasy zaliczone w edycji 2019: 23
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 15
  291. Szymański Szymon, Toyota LC
    (brązowy medal do przekazania)
    Ilość tras zliczonych do medalu: 12
  292. Ścieszka Grzegorz, Suzuki Samurai
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  293. Śliwa Paweł, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  294. Śpiewak Damian, Starachowice
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  295. Talecki Władysław, Stara Iwiczna
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
  296. Tchorzewski Tomasz, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  297. Thiel Dorota, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  298. Tocha Marcin, Toyota Hilux
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  299. Tomasik Dominik, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  300. Tomasiak Rafał, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  301. Tomczyk Krystian, Kamionek
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  302. Tondaś Robert, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
  303. Trajder Paweł, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 10
    (brązowy medal przekazany)
  304. Trąpczyński Zbigniew
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  305. Treller Mariusz, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Sylw
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 45
  306. Trojanowski Piotr, Chrzanów
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  307. Trzpil Sylwester, Toyota LC
    (brązowy medal przekazany)
    (srebrny medal przekazany)
    (złoty medal do przekazany)
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  308. Uchymiak Agnieszka, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 8
  309. Uchymiak Arkadiusz, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 8
  310. Ugolik Andrzej, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  311. Wach Janusz, Olsztyn
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  312. Wadowski Michał, Suzuki Jmmy
    Ilość tras zliczonych do medalu: 26
    (brązowy medal przekazany)
    (srebrny medal do przekazany)
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Kazimierz
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 30
  313. Wardecki Robert, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  314. Wasilewski Krzysztof, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 10
    (brązowy medal do przekazania)
  315. Waszkowiak Krzysztof, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  316. Waśniewski Piotr, Toyota LC 90
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  317. Waśniewski Robert, Legionowo
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  318. Wąsowska Alina, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  319. Wąsowska Jacek, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  320. Węgrzyn Marek, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 11
    (brązowy medal do przekazania)
  321. Wiechczyński Artur, Jeep Wrangler TJ
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  322. Wieciech Leszek, Suzuki Jimny
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  323. Wieczerzak Radek, Jeep
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  324. Wieczorek Ryszard, SsangYong Rexton
    Ilość tras zliczonych do medalu: 8
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Transylwania
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 120
  325. Wierzbicki Mikołaj, Jeep Grand Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 15
    (brązowy medal do przekazania)
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Transylwania
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 120
  326. Wietecha Jacek, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  327. Więch Daniel, Ford Maverick
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Maramuresz
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 90
  328. Wiliński Tomasz, Jeep Grand Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 8
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Sylw, Zlot Ostatkowy
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 75
  329. Wilk Rafał, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Sylw
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 45
  330. Wiśniewski Piotr, Zmota
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  331. Wiśniewski Tomek, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  332. Wiśniewski Jarosław, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  333. Witczak Jakub, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  334. Witkowski Piotr, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
    Trasy zaliczone w edycji 2019: 10, 13, 26, 27, 29
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 75
  335. Witkowski Tomasz, Opel Frontiera
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Maramuresz
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 75
  336. Włodarczyk Arkadiusz, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 24
    (brązowy medal przekazany)
    (srebrny medal do przekazania)
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Kazimierz, Transylwania
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 150
  337. Włoszczowski Jarek, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Sylw, Zlot Ostatkowy
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 70
  338. Włudarczyk Piotr, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  339. Woitas Krzysztof, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  340. Wojciechowski Adam, Zielonka
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  341. Wojciechowski Piotr, Występ
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  342. Wojczyk Dariusz, LR Discovery
    (brązowy medal przekazany)
    (srebrny medal przekazany)
    (złoty medal przekazany)
    Ilość tras lub etapów zliczonych do medalu: 8
  343. Woźniakiewicz Łukasz, Honda HRV
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  344. Wójcik Tomasz, Mercedes G
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  345. Wróbel Maciej, Jeep Grand Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Kazimierz
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 30
  346. Wróbel Marcin, Range Rover
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
    Trasy zaliczone w edycji 2019: 01, 02
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 30
  347. Wróbel Michał, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
    Trasy zaliczone w edycji 2019: 01, 02
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 30
  348. Wysocka-Pawlicka Magdalena. Suzuki Vitara
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Zlot Ostatkowy
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 30
  349. Xaythilath Ewa, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  350. Zacharjasiewicz Karol, LR Discovery II
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
    Trasy zaliczone w edycji 2019: 11, 12
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 30
  351. Zawadzki Dawid
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Kazimierz, Pod Jajem
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 60
  352. Zbiciak Łukasz, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  353. Zieleźny Marek, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  354. Zięba Bogumił, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  355. Zieliński Paweł, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
    Trasy zaliczone w edycji 2019: Maramuresz
    Suma zdobytych punktów w edycji 2019: 60
  356. Zubkowicz Robert, Ssangyong Actyon Sports
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  357. Żak Sławomir, Nissan Patro
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  358. Daniel, Isuzu Campo
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
  359. Żak Sławomir, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  360. Żydzik Wojciech, Chrzanów
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3