Uczestnicy i wyniki Rajdu Nieustającego


Publikujemy poniżej informacje dotyczące rywalizacji głównej. Swoje oddzielne strony mają konkursy filmowyfotograficzny.

Oto zwycięzcy edycji 2019 Rajdu Nieustającego:

  • I miejsce
    Radosław Grzesiak (Mitsubishi Pejero) – 645 punktów
    Zdobywca pucharu za I miejsce i vouchera o wartości 1000 zł na opłatę wpisową za udział w dowolnej imprezie, organizowanej przez Polski Offroad Sp. z o.o. w 2020 roku (oferty w kalendarium).
  • II miejsce
    Piotr Jaroszyński (Nissan Patrol) – 630 punktów
    Zdobywca pucharu za II miejsce i vouchera o wartości 800 zł na opłatę wpisową za udział w dowolnej imprezie, organizowanej przez Polski Offroad Sp. z o.o. w 2020 roku (oferty w kalendarium).
  • III miejsce
    Tadeusz Bacciarelli (LR Discovery) – 330 punktów
    Zdobywca pucharu za III miejsce i vouchera o wartości 600 zł na opłatę wpisową za udział w dowolnej imprezie, organizowanej przez Polski Offroad Sp. z o.o. w 2020 roku (oferty w kalendarium).

W konkursie fotograficznym zwyciężyła:

  • Gosia Piotrowska (Suzuki Jimny)
    Zdobywca vouchera o wartości 500 zł na opłatę wpisową za udział w dowolnej imprezie, organizowanej przez Polski Offroad Sp. z o.o. w 2020 roku (oferty w kalendarium).

Medale zdobyli:

  • złoty za pokonanie 30 tras
    Tadeusz Bacciarelli (LR Discovery)
    Grzesiak Radosław, Mitsubishi Pajero
    Jaroszyński Piotr, Nissan Patrol
    Marek Ireneusz, Nissan Patrol
  • srebrny za pokonanie 20 tras
    Banderonek Krzysztof, Jeep Grand Cherokee
    Czubiński Ryszard, Toyota Hilux
    Grzesiak Radosław, Mitsubishi Pajero
    Jaroszyński Piotr, Nissan Patrol
    Szmigiel Karol, Toyota Hilux
    Włodarczyk Arkadiusz, Nissan Patrol
  • brązowy za pokonanie 10 tras
    Andrzejewski Marcin, Nissan Patrol
    Andrzejewski Zdzisław, Jeep Wrangler
    Bera Przemysław, Jeep Commander
    Bobowski Mariusz, Jeep Wrangler
    Bocheński Konrad, Mitsubishi Pajero
    Budka Daniel, Nissan Patrol
    Cieszko Dariusz, Toyota LC
    Dolata Janusz, Toyota Hilux
    Gronet Radek, Nissan Patrol
    Grzesiak Radosław, Mitsubishi Pajero
    Jaroszyński Piotr, Nissan Patrol
    JR, Toyota RAV4
    Koziak Adam, Toyota LC
    Kwapiński Wojciech, Mitsubishi Pajero
    Latacz Waldemar, Toyota LC
    Paradowski Arkadiusz, Nissan Patrol
    Sadowski Marian, Nissan Patrol
    Sierecki Marcin, Jeep Wrangler
    Sierkowski Wojciech, Mitsubishi Pajero
    Słowikowski Cezary, Jeep Cherokee
    Szmagaj Sebastian, Nissan Terrano
    Wasilewski Krzysztof, Toyota LC
    Węgrzyn Marek, Nissan Patrol
    Wysocka-Pawlicka Magdalena. Suzuki Vitara
    Ziaja Marcin, Jeep Wrangler

Gratulujemy zwycięzcom i zdobywcom medali (całym załogom)!

Uroczyste ogłoszenie wyników edycji 2019 Rajdu Nieustającego, wręczenie pucharów, nagród i medali, odbędzie się podczas Zlotu Ostatkowego w Górach Świętokrzyskich w terminie 21-23 lutego 2020. Laureaci są zwolnieni z opłaty wpisowej. Zapraszamy do zapisów.


Lista wyników (alfabetycznie według nazwisk)

  1. Adamczyk Grzegorz, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  2. Adamski Przemysław, Suzuki Grand Vitara
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  3. Anders Tomasz, Dębowa
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  4. Andrzejewski Marcin, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 16
    (brązowy medal do przekazania) 
  5. Andrzejewski Piotr, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  6. Andrzejewski Zdzisław, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 12
    (brązowy medal do przekazania) 
  7. Anioła Ryszard, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 19
    (brązowy medal przekazany)
  8. Antosiak Krzysztof, Bieniewiec
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  9. Atłachowicz Krzysztof, Suzuki Vitara
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  10. Bac Jarosław, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  11. Bacciarelli Tadek, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 41
    (brązowy medal przekazany)
    (srebrny medal przekazany)
    (złoty medal do przekazania)
  12. Bajer Marcin, Leszno
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  13. Bajuk Michał, Włodawa
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  14. Balewski Wojciech, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  15. Banaszek Adam, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
  16. Banaś Artur, Toyota FJ Cruiser
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  17. Bander Wojciech, Suzuki Vitara
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  18. Banderonek Krzysztof, Jeep Grand Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 24
    (brązowy medal do przekazania)
    (srebrny medal do przekazania)
  19. Baran Szymon, Toyota LC 70
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  20. Baranowski Paweł, Olsztyn
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  21. Barecka Iwona, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
  22. Bator Kuba, Łąck
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  23. Bella Witold, Rąbień
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  24. Bera Przemysław, Jeep Commander
    (brązowy medal do przekazania)
    Ilość tras zliczonych do medalu: 10
  25. Biliński Adam, LR Defender
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  26. Bilińscy Kamila i Marcin, Dacia Duster, Mitsubishi L200
    (brązowy medal przekazany)
    Ilość tras zliczonych do medalu: 13
  27. Błażejak Leszek, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 25
    (brązowy medal przekazany)
    (srebrny medal przekazany)
  28. Bobowski Dawid, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  29. Bobowski Mariusz, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 17
    (brązowy medal do przekazania)
  30. Bocheński Konrad, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 12
    (brązowy medal do przekazania)
  31. Bochniak Marcin, Suzuki Grand Vitara
    Ilość tras zliczonych do medalu: 16
    (brązowy medal przekazany)
  32. Boczoń Paweł, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  33. Bodnar Bartosz, Józefosław
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  34. Bogucki Grzegorz, Iłża
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  35. Bogucki Piotr, Mercedes G
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  36. Bojarojć Joanna, LR Discovery I
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  37. Borowy Paweł, Jeep Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  38. Bramson Paweł, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  39. Brodzińska Anna, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  40. Buczkowski Piotr, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  41. Budka Daniel, Nissan Patrol
    (brązowy medal do przekazania)
    Ilość tras zliczonych do medalu: 10
  42. Buława Tomasz, Izabelin
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  43. Burnat Dariusz, Toyota LJ
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  44. Bylica Dominik, Gliwice
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  45. Calak Piotr, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  46. Cavalco Tom, Warszawa
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  47. Celiński Rafał, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  48. Chłoń Sławomir
    Ilość tras zliczonych do medalu: 21
    (brązowy medal przekazany)
    (srebrny medal do przekazania)
    Trasy zaliczone w edycji 2020: 03, 20, 21
    Suma zdobytych punktów w edycji 2020: 45
  49. Chmielewski Mariusz
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  50. Chojnacki Krzysztof, Warszawa
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  51. Cholewa Jacek, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  52. Chrzanowski Dominik, Isuzu D-max
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  53. Cieszko Dariusz, Toyota LC
    (brązowy medal do przekazania)
    Ilość tras zliczonych do medalu: 11
  54. Cieślikowski Janusz, Mitsubishi Pajero Pinin
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  55. Ciężkowski Rafał, Suzuki Vitara
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  56. Cichoń Paweł, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  57. Cylwik Mateusz, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  58. Czarnecki Dariusz, Toyota LJ78
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  59. Czarnecki Grzegorz, Końskie
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  60. Czarnecki Robert, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  61. Czok Daniel, Hummer 3
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  62. Czopek Damian, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  63. Czornik Grzegorz, Jeep Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
  64. Czubiński Ryszard, Toyota Hilux
    Ilość tras zliczonych do medalu: 21
    (brązowy medal przekazany)
    (srebrny medal do przekazania)
  65. Dajcz Janusz, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  66. Dąbroś Robert, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  67. Dąbrowski Łukasz, Suzuki Jmmy
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  68. Dąbrowski Tomasz, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  69. Deda Piotr, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  70. Dębowski Bogusław, Tychy
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  71. Dereń Jarosław, LR Defender
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  72. Dobrzyniecki Andrzej, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 13
    (brązowy medal przekazany)
  73. Dolata Janusz, Toyota Hilux
    Ilość tras zaliczonych do medalu: 16
    brązowy medal do przekazania
  74. Doros Marcin, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
  75. Drabarz Karol, Ssangyong Actyon Sports
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  76. Drabek Dariusz, Siedlce
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  77. Drewniak Monika, Nissan Terrano
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  78. Dubowik Czesław, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  79. Dunicz Andrzej, Nissan Terano
    Ilość tras zliczonych do medalu: 9
  80. Dycha Andrzej, Mercedes G
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  81. Dybski Michał, Jeep Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  82. Fabijański Stefan, Jeep Wramgler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  83. Fąfara Sylwester, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  84. Floryszczyk Robert, Gaz
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  85. Gadowski Marek, Toyota Hilux
    Ilość tras zliczonych do medalu: 24
    (brązowy medal przekazany)
    (srebrny medal przekazany)
  86. Gałecki Rafał, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
  87. Ganczarski Mateusz, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  88. Garbowicz Robert, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  89. Gaszek Sławomir, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  90. Gattner Grzegorz, Ford Ranger
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  91. Gawroński Jacek, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  92. Ginter Slawomir, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  93. Głowniak Paweł, Warszawa
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  94. Golec Maciej, Nissan Terrano
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
  95. Gorlas Przemek, Jeep Wrangler Rubicon
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  96. Gosiewski Stanisław, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  97. Goszczyński Karol, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 8
  98. Górecka Anna, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
  99. Grabowski Karol, Hyundai Terracan
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  100. Graczyk Paweł, Mitsubishi L200
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  101. Grad Piotr, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  102. Gronet Radek, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 16
    (brązowy medal do przekazania)
  103. Grosicki Piotr, Suzuki Jimmy
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
  104. Grzesiak Radosław, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 47
    (brązowy medal przekazany)
    (srebrny medal przekazany)
    (złoty medal przekazany)

  105. Grzybowski Tomasz, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  106. Grzywacz Benedykt, Suzuki Vitara
    Ilość tras zliczonych do medalu: 8
  107. Grzywaczewski Tomasz, Jeep Grand Cherokee II
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  108. Guzy Andrzej, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  109. Gwiazda Andrzej, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  110. Habzda Marcin, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
    Trasy pokonane w edycji 2020: 10
    Ilość punktów zdobytych w edycji 2020: 15
  111. Hajduczenia Marek, Toyota Hilux
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  112. Halecki Łukasz, SToyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  113. Hareńczyk Barbara, Opel Monterey
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  114. Hawryluk Ireneusz, Opel Monterey
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  115. Horbatowski Tomasz, Toyota Hilux
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  116. Horoch Robert, Toyota LC80
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  117. Huszcza Jacek, Olsztyn
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  118. Imiołczyk Marek, Sosnowiec
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  119. Izydorek Michał, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  120. Jagła Sylwester, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
  121. Jajesniak Mariusz, Lexus.
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  122. Jakubiak Mariusz, Warszawa
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  123. Janczyk  Robert, Mitsubishi Pajero IV
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  124. Janiak Jan, Porsche Cayenee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 9
  125. Janiak Jarosław, Nissan Navara
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  126. Jankowski Rafał, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  127. Jaros Piotr, Toyota Hilux
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
  128. Jaroszyński Piotr, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 42
    (brązowy medal do przekazania)
    (srebrny medal do przekazania)
    (złoty medal do przekazania)
  129. Jaskuła Paweł, Jeep Grand Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 50
    (brązowy medal przekazany)
    (srebrny medal przekazany)
    (złoty medal przekazany)

  130. Jaworski Przemysław, Nissan patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  131. Jaworski Tomasz, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  132. Jedrejko Wojciech, Toyta LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  133. JR, Toyota RAV4
    Ilość tras zliczonych do medalu: 11
    (brązowy medal do przekazania)
  134. Jułga Leszek, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 11
    (brązowy medal do przekazania)
  135. Juziuk Marcin, Mercedes G
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  136. Kaczmarek Patrick, Jeep Wrangler Rubicon
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  137. Kalkowski Szymon, Lubowidz
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  138. Kamecki Sebastian, Białe Błota
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  139. Kamiński Adam, Sulejówek
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  140. Kaminski Robert, Warszawa
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  141. Karabin Maciej, Tkaczuk Żaneta, LR Discovery 2
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  142. Karbarz Filip, Jeep Grand Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  143. Karcz Krzysztof, Jeep Grand Cherokee
    (brązowy medal przekazany)
    (srebrny medal przekazany)
    (złoty medal przekazany)
    Ilość tras zliczonych do medalu: 14
  144. Karolewski Borys, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  145. Karolewski Maciej, Toyota FJC
    (brązowy medal przekazany)
    (srebrny medal przekazany)
    Ilość tras zliczonych do medalu: 29
  146. Kawa Piotr, Bielsko-Biała
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  147. Kątski Grzegorz, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 8
  148. Kielar Jacek, Mercedes G
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  149. Kielbus Arkadiusz, Warszawa
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  150. Kłopocka Wioletta, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  151. Konarski Wojciech, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  152. Kosik Dariusz, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  153. Kotarbiński Adam, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 13
    (brązowy medal do przekazany)
  154. Kowalczyk Michał, Range Rover
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  155. Kowalczyk Sylwester, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  156. Kowalczuk Andrii, Opel Monterey
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  157. Kowalski Konrad, Kia Sportage
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  158. Koziak Adam, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 18
  159. Kozica Łukasz, Suzuki Grand Vitara
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  160. Koziorowski Piotr, Głosków
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  161. Kozłowski Paweł, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  162. Kraś Piotr, Jeep Grand Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  163. Krawczyk Jarosław, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  164. Krawczyk Norbert, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  165. Krawiecka Maciej, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
  166. Krowiranda Michał, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 9
  167. Król Paweł Artur, Suzuki Jimny
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  168. Krzosa Marcin, Jeep Grand Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  169. Kuberski Ryszard, Ford Ranger
    Ilość tras zliczonych do medalu: 10
    (brązowy medal przekazany)
  170. Kucińska Anna, Jeep Commander
    Ilość tras zliczonych do medalu: 26
    (brązowy medal przekazany)
    (srebrny medal przekazany)

  171. Kulik Grzegorz, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  172. Kuliński Przemysław, Mercedes G
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  173. Kulmaga Arkadiusz, Nissan Pathfinder
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  174. Kurman Marcin, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  175. Kuszka Robert, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  176. Kwapiński Wojciech, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 14
  177. Kwaśniewski Robert, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  178. Kwiatek Radosław, Wieliczka
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  179. Kwolek Krzysztof, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 9
  180. Lachowski Błażej, Suzuki
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  181. Landecki Marek, Toyota FJC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 15
    (brązowy medal przekazany)
  182. Lasek Piotr, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
  183. Leokady, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 8
  184. Leszczyński Rafał, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  185. Lewandowski Sławomir, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  186. Ligaj Piotr, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 9
  187. Lipa Zbigniew, Ostrowiec Św.
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  188. Lipiński Maciej, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  189. Lisowski Bogdan, Ford Maveric
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  190. Lizurej Dariusz, SsangYong Musso
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  191. Longosz Maciej, Suzuki Samurai
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  192. Lorek Paweł, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  193. Łossowski Paweł, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  194. Łuciów Maciej, Dodge Ram
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  195. Łukaszewicz Cezary, LR Defender
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
  196. Madeja Andrzej, Jeep Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  197. Malinowski Jarosław, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  198. Malinowski Sławek, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  199. Maliszczuk Jerzy, Warszawa
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  200. Marciniak Piotr, Łódź
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  201. Marek Ireneusz, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 47
    (brązowy medal przekazany)
    (srebrny medal przekazany)
    (złoty medal do przekazania)

  202. Marzec Michał, Warszawa
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  203. Masłowski Jakub, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  204. Matławska Magdalena, Łódź
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  205. Matuszewski Sylwester, Kalisz
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  206. Mazur Kamil, Jeep Grand Cherokee WJ
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  207. Mazurek Karol, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  208. Mazurek Zbigniew, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 8
  209. Michalec Paweł, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  210. Mikołajczyk Zbigniew, Hyundai Terracan
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  211. Milanowski Janusz, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  212. Minicki Mariusz, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  213. Misiak Piotr, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  214. Momot Andrzej, Jeep Wrangler Rubicon
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  215. Morawski Robert, Suzuki Jimny
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  216. Mrozek Robert, Isuzu Troper
    Ilość tras zliczonych do medalu: 8
  217. Muchowski Sławomir, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  218. Musiał Piotr, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  219. Niedźwiecki Michał
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  220. Niemczynowicz Piotr, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 8
  221. Nowak Krzysztof, Mitsubishi L200
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  222. Novak Jakub, Opel Frontiera
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  223. Oberda Piotr, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 8
  224. Ogłoza Krzysztof, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  225. Okon Piotr, Jeep Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  226. Onisk Krzysztof, Toyota FJ Cruiser
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  227. Osiński Rafał, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  228. Orłowski Rafał, Jeep WJ
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  229. Ornat Waldemar, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  230. Ostach, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  231. Pacuła Artur, Jeep Cherokee KJ
    Ilość tras zliczonych do medalu: 8
  232. Pajewska Anna, Toyota RAV4
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  233. Pander Grzegorz, Jeep Wrangler JK
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  234. Paradowski Arkadiusz, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 10
    (brązowy medal do przekazania)
  235. Pawlicki Piotr, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  236. Petryka Jacek, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  237. Piersa Tomasz, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  238. Pikuła Janusz, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  239. Pikuła Radosław, Ford Ranger
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  240. Podhorecki Tadeusz, Suzuki Jimmy
    Ilość tras zliczonych do medalu: 17
    (brązowy medal przekazany)
  241. Podgórski Krzysztof, Kraków
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  242. Polak Marcin, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  243. Pomianowski Bartek, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 9
  244. Porabik Radoslaw, Hyundai Galloper
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  245. Post Marcin, Nissan Pathfinder
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  246. Pstrzoch Rafał, Suzuki Vitara
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  247. Rab Julian, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  248. Radoniewicz Małgorzata, Lublin
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  249. Rak Piotr, Mercedes G
    Ilość tras zliczonych do medalu: 8
  250. Rapacki-Zimny Michał, Hyundai Galloper
    Ilość tras zliczonych do medalu: 15
    (brązowy medal przekazany)
  251. Raźny Marcin, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  252. Robak Sebastian, Nissan Navara
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  253. Rogowiecki Maciej, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 8
  254. Roszkowski Jacek, Warszawa
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  255. Rozkosz Dariusz, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  256. Różalski Rafał, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  257. Rubik Przemysław, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
  258. Rudecki Tomek, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  259. Runach Paweł, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  260. Rusinowski Przemysław, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  261. Rychlicki Maciek, VW Touareg
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  262. Rydzewski Artur, Baboszewo
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  263. Ryjak Stanisław, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  264. Saczuk Kamil, LR Discovery II
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  265. Sado Tomasz. Suzuki Vitara
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  266. Sadowski Marian, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 15
    (brązowy medal do przekazania)
  267. Sałamacha Maciej, Jeep Grand Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  268. Samborski Adam, Mitsubishi PajeroJeep
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  269. Sasimowski Marcin, Jeep Grand Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  270. Selegrat Janusz, Jeep Grandd Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  271. Senderek Tomasz, Lublin
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  272. Siemieniewicz Łukasz, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  273. Sierecki Marcin, Jeep Wrangler Unlimited
    Ilość tras zliczonych do medalu: 11
    (brązowy medal do przekazania) 
  274. Sierkowski Wojciech, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 10
    (brązowy medal do przekazania)
  275. Sieruga Paweł, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  276. Sikora Maciej, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  277. Skąpski Mariusz, Jeep Wrangler Rubicon
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  278. Skiba Monika, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 14
    (brązowy medal przekazany)
  279. Skibniewski Zbigniew, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  280. Słowikowski Cezary, Jeep Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 10
    (brązowy medal do przekazania)
  281. Słup Janusz, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  282. Smardzewski Krzysztof, Suzuki Jmmy
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  283. Smus Maciej, Otwock
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  284. Sobieraj Tomasz, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  285. Soból Karol, Warszawa
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  286. Sokołowski Paweł, Białystok
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  287. Solecki Bogdan, Nissan Navara
    Ilość tras zliczonych do medalu: 13
    (brązowy medal przekazany)
  288. Spoczyński Konrad, Mercedes G Wolf
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  289. Staniszewski Paweł, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  290. Stankiewicz Kamil, Grójec
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  291. Stanik Dariusz, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  292. Stasiło Piotr, Mercedes G
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  293. Stempień Grzegorz, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  294. Sternicki Piotr, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  295. Stonawski Wojciech, Wieliczka
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  296. Strzałkowski Piotr, Zrzędliwa Niva, LR Defender
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  297. Stys Paweł, Isuzu Vehicross
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  298. Szablewski Paweł, Góra Kalwaria
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  299. Szadkowski Robert, Jeep Grand Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  300. Szadkowski Zdzisław, Nissan patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 8
  301. Szekieda Piotr, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  302. Szmagaj Sebastian, Nissan Terrano
    Ilość tras zliczonych do medalu: 14
    (brązowy medal do przekazania)
  303. Szmigiel Karol, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 21
    (brązowy medal przekazany)
    (srebrny medal do przekazania)
  304. Sznajder Konrad, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  305. Szydełko Rafał, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  306. Szymański Szymon, Toyota LC
    (brązowy medal do przekazania)
    Ilość tras zliczonych do medalu: 12
  307. Ścieszka Grzegorz, Suzuki Samurai
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  308. Śliwa Paweł, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  309. Śpiewak Damian, Starachowice
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  310. Talecki Władysław, Stara Iwiczna
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
  311. Tchorzewski Tomasz, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  312. Thiel Dorota, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  313. Tocha Marcin, Toyota Hilux
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  314. Tomasik Dominik, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  315. Tomasiak Rafał, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  316. Tomczyk Krystian, Kamionek
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  317. Tondaś Robert, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
  318. Trajder Paweł, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 10
    (brązowy medal przekazany)
  319. Trąpczyński Zbigniew
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  320. Treller Mariusz, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  321. Trojanowski Piotr, Chrzanów
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  322. Trzpil Sylwester, Toyota LC
    (brązowy medal przekazany)
    (srebrny medal przekazany)
    (złoty medal do przekazany)
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  323. Uchymiak Agnieszka, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 8
  324. Uchymiak Arkadiusz, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 8
  325. Ugolik Andrzej, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  326. Wach Janusz, Olsztyn
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  327. Wadowski Michał, Suzuki Jmmy
    Ilość tras zliczonych do medalu: 26
    (brązowy medal przekazany)
    (srebrny medal przekazany)
  328. Wardecki Robert, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  329. Wasilewski Krzysztof, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 12
    (brązowy medal do przekazania)
  330. Waszkowiak Krzysztof, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  331. Waśniewski Piotr, Toyota LC 90
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  332. Waśniewski Robert, Legionowo
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  333. Wąsowska Alina, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  334. Wąsowska Jacek, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  335. Węgrzyn Marek, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 11
    (brązowy medal do przekazania)
  336. Wiechczyński Artur, Jeep Wrangler TJ
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  337. Wieciech Leszek, Suzuki Jimny
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  338. Wieczerzak Radek, Jeep
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  339. Wieczorek Ryszard, SsangYong Rexton
    Ilość tras zliczonych do medalu: 8
  340. Wierzbicki Mikołaj, Jeep Grand Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 15
    (brązowy medal do przekazania)
  341. Wietecha Jacek, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  342. Więch Daniel, Ford Maverick
    Ilość tras zliczonych do medalu: 6
  343. Wiliński Tomasz, Jeep Grand Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 8
  344. Wilk Rafał, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  345. Wiśniewski Piotr, Zmota
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  346. Wiśniewski Tomek, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  347. Wiśniewski Jarosław, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  348. Witczak Jakub, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  349. Witkowski Piotr, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  350. Witkowski Tomasz, Opel Frontiera
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  351. Włodarczyk Arkadiusz, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 24
    (brązowy medal przekazany)
    (srebrny medal do przekazania)
  352. Włoszczowski Jarek, Mitsubishi Pajero
    Ilość tras zliczonych do medalu: 5
  353. Włudarczyk Piotr, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  354. Woitas Krzysztof, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  355. Wojciechowski Adam, Zielonka
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  356. Wojciechowski Piotr, Występ
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  357. Wojczyk Dariusz, LR Discovery
    (brązowy medal przekazany)
    (srebrny medal przekazany)
    (złoty medal przekazany)
    Ilość tras lub etapów zliczonych do medalu: 8
  358. Woźniakiewicz Łukasz, Honda HRV
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  359. Wójcik Tomasz, Mercedes G
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  360. Wróbel Maciej, Jeep Grand Cherokee
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  361. Wróbel Marcin, Range Rover
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  362. Wróbel Michał, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  363. Wysocka-Pawlicka Magdalena. Suzuki Vitara
    Ilość tras zliczonych do medalu: 10
    Brązowy medal do wydania
  364. Xaythilath Ewa, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  365. Zacharjasiewicz Karol, LR Discovery II
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  366. Zawadzki Dawid
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  367. Zbiciak Łukasz, LR Discovery
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  368. Ziaja Marcin, Jeep Wrangler
    Ilość tras zliczonych do medalu: 16
    (brązowy medal do przekazania)
  369. Zieleźny Marek, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  370. Zięba Bogumił, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 2
  371. Zieliński Paweł, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 4
  372. Zienkiewicz Piotr, Toyota LC
    Ilość tras zliczonych do medalu: 7
    Trasy pokonane w edycji 2020: 10
    Punkty zdobyte w edycji 2020: 15
  373. Zubkowicz Robert, Ssangyong Actyon Sports
    Ilość tras zliczonych do medalu: 1
  374. Żak Sławomir, Nissan Patrol
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3
  375. Żydzik Wojciech, Chrzanów
    Ilość tras zliczonych do medalu: 3