Zlot odbył się w Górach Świętokrzyskich w terminie 25-27 listopada 2022 roku. Bazą był Leśny Dworek w Cisowie, a główną atrakcją, oprócz terenowej jazdy, zabawa andrzejkowa.

Góry Świętokrzyskie to idealna kraina na jesienne zmagania w terenie. Przygotowaliśmy piękne trasy, pełne naturalnych przeszkód. Były strome podjazdy i zjazdy, ciasne wąwozy z głębokimi koleinami, glina testująca nawet najagresywniejsze opony, podmokłe łąki, bagienka i przeprawy przez rzeki.

Aura sprawiła, że było bardzo ciężko w terenie, więc przygód nie brakowało. Sprzyjała im zabawowa rywalizacja, w której najlepsze okazały się załogi:

Mikołaja Szymańskiego (Nissan Terrano) – I miejsce
Michała Murawskiego (Suzuki Jimny) – II miejsce

Otrzymały one stosowne, pamiątkowe krasnale.

Pozostałe załogi niestety nie zmieściły się w limicie czasowym, więc nie były klasyfikowane, ale zaliczyliśmy im pokonanie dwóch tras i po 30 punktów do rywalizacji Rajdu Nieustającego:

Przyznano natomiast nagrodę fair play, którą ufundował jeden z uczestników. Otrzymała ją załoga Romana Miśkiewicza (Toyota LC 120). Dodatkowego, pamiątkowego krasnala, jako nagrodę „dla największego pechowca” przyznano załodze Krzysztofa Wasiaka (Jeep Commander).

Zwycięzcom i zdobywcom trofeów serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za wspólna zabawę.

Zapraszamy do obejrzenia filmu przysłanego przez Romana Miskiewicza (dziekujemy!) oraz zdjęć wykonanych przez organizatora (czekamy na obiecane zdjęcia uczestników).